روش های تعیین جنسیت برای فرزند پسر و دختر

روش های تعیین جنسیت برای فرزند پسر و دختر
0 ۱,۵۷۹

روش ویلان

تعیین جنسیت برای فرزند پسر – روش های تعیین جنسیت برای فرزند پسر و دختر – این روش توسط الیزابت ویلان ساخته شده است. و مشابه روشهای شتلز است ، زیرا هر دو معتقدند که زمان بندی فاکتور مهمی در تعیین جنسیت است.

در روش Whelan ، به شما توصیه میشود که 2 یا 3 روز قبل از تخمک گذاری یا در روز تخمک گذاری، برای باردار شدن ، رابطه جنسی برقرار کنید. ایده پشت این زمان این است که اسپرم های زن و مرد در نقاط مختلف چرخه قاعدگی زنان، متفاوت عمل می کنند.

اسپرم با کروموزوم X (اسپرم دختر) در این مرحله از چرخه به احتمال زیاد تخمک را بارور می کند. بنابراین وقتی نزدیکتر به تخمک گذاری یا در روز تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار می کنید ، احتمال زنده ماندن اسپرم حامل کروموزم X  و در نتیجه، لقاح آن با تخمک  و ایجاد جنین با جنسیت مونث بیشتر است. به گفته ویلان ، میزان موفقیت در داشتن دختر با این روش 57 درصد است.

تعیین جنسیت برای فرزند پسر به روش babydust

روش Babydust توسط کاترین تیلور ایجاد شده است. او درباره زمان و دفعات مقاربت می نویسد تا احتمال دختر شدن را  افزایش دهد.

با استفاده از این روش ، هورمون لوتئین ساز (LH) خود را دو بار در روز – یک بار صبح و یک بار دیگر عصر – به مدت 3 ماه قبل از اقدام به بارداری ردیابی می کنید.

از آنجا که افزایش این هورمون نشان می دهد تخمک گذاری طی 12 تا 48 ساعت آینده رخ می دهد ، بنابراین می توانید الگوهای چرخه قاعدگی خود را بیابید و به این ترتیب می توانید تخمک گذاری را بهتر پیش بینی کنید.

طبق کتاب تیلور ، “آزمایش حداقل دو بار در روز امری حیاتی است ، زیرا اگر فقط یک بار در روز آزمایش کنید ، ممکن است موج LH خود را خیلی دیرتر از آنچه واقعاً اتفاق افتاده است ، شناسایی و ثبت کنید ، یا حتی بدتر ، ممکن است کاملاً موج جبرانی خود را از دست بدهید. ”

هنگامی که 3 ماه هورمون را ردیابی کردید ، روش Babydust انجام یک رابطه در روز تخمکگذاری  یا 2 یا 3 روز قبل از تخمک گذاری را توصیه می کند.

بخاطر داشته باشید:

صرف نظر از اینکه شما یک پسر یا یک دختر داشته باشید؛ مهم این است که یک بارداری سالم داشته باشید و یک کودک سالم به دنیا بیاورید.

روش های دیگر ادعا شده برای افزایش احتمال دختر شدن فرزند شما

بدانید که هیچ مدرک قطعی مبنی بر اینکه رژیم غذایی یا زمان رابطه زناشویی، تضمین کننده جنسیت فرزند باشد وجود ندارد.

تنها یک راه تضمین شده برای باردار شدن فرزند با جنسیت دلخواهتان وجود دارد؛ این روش لقاح آزمایشگاهی (IVF) است. که شامل کاشت جنین دختر یا پسر در رحم مادر است. این گزینه مطمئن اما گران است و حتی در برخی کشورها غیرقانونی است.

بسیاری از خانواده ها معتقدند که زمان رابطه جنسی احتمال پسر یا دختر شدن فرزند را افزایش دهند.

 

منبع Health Line

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.