بهترین متخصص زنان برای تعیین جنسیت قبل از بارداری

روش های تعیین جنسیت قبل از بارداری
0 ۲,۰۷۷

آیا می توانید جنسیت کودک خود را انتخاب کنید؟

بهترین متخصص زنان برای تعیین جنسیت – شاید شنیده باشید که احتمال داشتن فرزند پسر یا دختر در حدود 50-50 است. روش شلتز، زمان و چگونگی برقراری رابطه جنسی را برای داشتن دختر یا پسر بیان می کند.

بیایید به این نظریه بپردازیم!

آشنایی با روش شتلز ، روش شتلز چیست؟

در این روش، اسپرم ، زمان رابطه و سایر فاکتورها مانند موقعیت جنسی و pH مایعات بدن مورد بررسی قرار میگیرد. به هر حال نطفه ای که تخمک را بارور می کند در نهایت همان چیزی است که جنسیت کودک را تعیین می کند.

از تحقیقات خود ، شتلز روشی را توسعه داد که همه این عوامل را در نظر می گیرد. همانطور که می توانید تصور کنید ، این اطلاعات تقاضای زیادی داشت. بنابراین ، اگر بخواهید یک مطالعه عمیق داشته باشید ، ممکن است بخواهید کتاب “چگونه جنسیت کودک خود را انتخاب کنیم” مطالعه کنید.

اثر گامت ها بر جنسیت جنین

جنسیت کودک شما در ابتدای برخورد اسپرم با تخمک روش تعیین می شود. تخمک های یک زن از نظر ژنتیکی با کروموزوم X زن کدگذاری می شود. از طرف دیگر مردان در هنگام انزال میلیون ها اسپرم تولید می کنند. تقریبا نیمی از این اسپرم ها با کروموزوم X کدگذاری میشوند و نیمی دیگر حامل کروموزوم Y هستند. اگر نطفه ای که تخمک را بارور می کند ، کروموزوم Y را حمل کند ، کودک حاصل  XY را (پسر بودن) به ارث می برد. اگر نطفه ای که تخمک را بارور می کند ، کروموزوم X را حمل کند، فرزند حاصل از آن ، XX ، یعنی دختر خواهد بود..

اسپرم مرد در مقابل زن

شتلز سلولهای اسپرم را مورد مطالعه قرار داد تا تفاوت آنها را مشاهده کند. آنچه وی براساس مشاهدات خود نظریه پردازی کرد این است اسپرم حامل Y (ایجاد کننده جنسیت مذکر) سبک ، کوچکتر و دارای سرهای گرد است. از طرف دیگر، اسپرم  حاملX (ایجاد کننده جنسیت مونث) سنگین تر ، بزرگتر و دارای سر بیضی شکل هستند. او همچنین اسپرم ها را در موارد نادر مثلا در مردانی که عمدتاً پسر یا  دختر بچه داشتند ، مورد مطالعه قرار داد. در مواردی که مردان اکثراً بچه پسر داشتند ، شتلز کشف کرد که اسپرم Y در این مردان بسیار بیشتر از اسپرم X است. و عکس این قضیه در مورد مردانی که عمدتا فرزند دختر داشتند، صادق بود.

شرایط ایده آل پسر / دختر

علاوه بر اختلافات شکلی اسپرم ها، شتلز معتقد بود که اسپرم های حامل  Y تمایل دارند در محیط های قلیایی با سرعت بیشتری حرکت کنند. و اسپرم های حامل X تمایل دارند در شرایط اسیدی کانال واژن بیشتر زنده بمانند.

در نتیجه ، روش صحیح برای باردار شدن یک دختر یا پسر از طریق روش شتلز با توجه به زمان بندی و شرایط محیطی که به نفع اسپرم های حامل X یا Y است، تعیین می شود.بهترین متخصص زنان برای تعیین جنسیت

منبع Health Line

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.